fbpx

Elżbieta

Doświadczona ekspertka z zakresu komunikacji, sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Przedsiębiorca, Konsultant Biznesowy, Coach, Mentor. Od wielu lat, specjalizuje się w rozwoju zespołów sprzedażowych, ucząc liderów jak budować skuteczne i efektywne zespoły. Prowadzi konsultacje indywidualne, monitoring oraz szkolenia. Sprawnie pracuje z firmami, które posiadają już zespół lub z tymi, które chcą dopiero go zbudować.

W ciągu ostatnich 9 lat zbudowała silny zespół, który 5-krotnie zwiększył sprzedaż oraz zyski. Pracując z ludźmi, uczy zarządzania zespołem poprzez wspieranie mocnych stron oraz rozwijanie naturalnych talentów. Pomaga budować zespoły, zwracając szczególną uwagę na relacje. W swojej pracy przede wszystkim uważnie słucha klientów i reaguje w odpowiednim momencie na ich potrzeby i oczekiwania w zależności od ustalonych celów. Motywuje i inspiruje do aktywnego działania.

Jest akredytowanym trenerem metodologii Dr. Merditha Belbina, który uważa, że wpływ na efektywność zespołu ma nie tylko wykształcenie i umiejętności, ale również typ osobowości (a zatem preferowane role zespołowe i styl komunikacji). To świadoma samoocena pomaga usprawnić komunikację w zespole.

Poznaj mnie

I zobacz moją aktywność na social media

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, słuchać ich, poznawać, uważam, że rozmowa rozwiązuje wszelkie problemy. Najważniejsze dla mnie to zrozumienie i akceptacja.
Moją pasją jest rozwój osobisty, uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, najlepiej przy pysznym jedzeniu, pasjonuje się poznawaniem nowych smaków.
Kocham podróże.
Kilka lat temu, sport zawitał w moim życiu na stałe, i oczywistym jest mając taką towarzyską naturę,  trenuję z trenerem personalnym.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for elzbieta.knop needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Moja historia

Jak osiągnęłam sukces

Wychowałam się w domu, w którym nauczyłam się pracowitości, niezależności, wiary w siebie, swoje możliwości. Przedsiębiorczości oraz dbałości o własne interesy nauczył mnie mąż, podziwiam go za jego stanowczość, upór w dążenie do celu, pracowitość, a także ogromy dystans do siebie.
Zdecydowanie na mój sukces, miały wpływ osoby które poznałam w trakcie mojego zawodowego życia. Bardzo ważne jest dla mnie to, jakimi ludźmi się otaczam, bo to głównie od nich czerpię inspirację. Praca z każdym Klientem, wnosi ogromne wartości również dla mnie, moją mocną stroną jest szukanie rozwiązań, nie rozpatruje spraw w kontekście problemów. W swoim rozwoju nie zapominam aby cały czas się szkolić, cały czas wzbogacam swoją wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje  w zakresie przywództwa, sprzedaży oraz zarządzania.

Zobacz certyfikaty potwierdzające moje kompetecje

Elżbieta Knop informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij