fbpx

Elżbieta

Doświadczona ekspertka z zakresu komunikacji, sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Przedsiębiorca, Konsultant Biznesowy, Coach, Mentor. Od wielu lat, specjalizuje się w rozwoju zespołów sprzedażowych, ucząc liderów jak budować skuteczne i efektywne zespoły. Prowadzi konsultacje indywidualne, monitoring oraz szkolenia. Sprawnie pracuje z firmami, które posiadają już zespół lub z tymi, które chcą dopiero go zbudować.

W ciągu ostatnich 9 lat zbudowała silny zespół, który 5-krotnie zwiększył sprzedaż oraz zyski. Pracując z ludźmi, uczy zarządzania zespołem poprzez wspieranie mocnych stron oraz rozwijanie naturalnych talentów. Pomaga budować zespoły, zwracając szczególną uwagę na relacje. W swojej pracy przede wszystkim uważnie słucha klientów i reaguje w odpowiednim momencie na ich potrzeby i oczekiwania w zależności od ustalonych celów. Motywuje i inspiruje do aktywnego działania.

Jest akredytowanym trenerem metodologii Dr. Merditha Belbina, który uważa, że wpływ na efektywność zespołu ma nie tylko wykształcenie i umiejętności, ale również typ osobowości (a zatem preferowane role zespołowe i styl komunikacji). To świadoma samoocena pomaga usprawnić komunikację w zespole.

Poznaj mnie

I zobacz moją aktywność na social media

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, słuchać ich, poznawać, uważam, że rozmowa rozwiązuje wszelkie problemy. Najważniejsze dla mnie to zrozumienie i akceptacja.
Moją pasją jest rozwój osobisty, uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, najlepiej przy pysznym jedzeniu, pasjonuje się poznawaniem nowych smaków.
Kocham podróże.
Kilka lat temu, sport zawitał w moim życiu na stałe, i oczywistym jest mając taką towarzyską naturę,  trenuję z trenerem personalnym.

Moja historia

Jak osiągnęłam sukces

Wychowałam się w domu, w którym nauczyłam się pracowitości, niezależności, wiary w siebie, swoje możliwości. Przedsiębiorczości oraz dbałości o własne interesy nauczył mnie mąż, podziwiam go za jego stanowczość, upór w dążenie do celu, pracowitość, a także ogromy dystans do siebie.
Zdecydowanie na mój sukces, miały wpływ osoby które poznałam w trakcie mojego zawodowego życia. Bardzo ważne jest dla mnie to, jakimi ludźmi się otaczam, bo to głównie od nich czerpię inspirację. Praca z każdym Klientem, wnosi ogromne wartości również dla mnie, moją mocną stroną jest szukanie rozwiązań, nie rozpatruje spraw w kontekście problemów. W swoim rozwoju nie zapominam aby cały czas się szkolić, cały czas wzbogacam swoją wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje  w zakresie przywództwa, sprzedaży oraz zarządzania.

Zobacz certyfikaty potwierdzające moje kompetecje

Elżbieta Knop informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij