fbpx

Konsultacje Biznesowe

Wznieś biznes na wyższy poziom?

Jeżeli czujesz, że Twoje zaangażowanie w rozwój firmy słabnie, nie wiesz w jakim kierunku podążać. Masz poczucie wypalenia, zastanawiasz się co dalej zrobić, jakie cele postawić oraz jak je zrealizować. Być może Twoją główną bolączką jest budowanie zespołu, być może pojawia się myśl o zwolnieniu pracowników lub kieruje Tobą strach przed ich odejściem.

Koniecznie zapoznaj się z moją ofertą i skorzystaj z mojego doradztwa

konsultacje_bg

Przedsiębiorco jeżeli zależy Ci na rozwoju swojej firmy, jeżeli zależy Ci na tym aby maksymalizować potencjał swojego zespołu lub dopiero zaczynasz budować swój zespół i nie chcesz tego robić za pomocą własnego „przeczucia” lecz w bardziej uporządkowany sposób, Umów się na konsultację biznesową.

konsultacje_photo3

Co zyskasz?

Przedstawię Ci narzędzie do zidentyfikowania zachowań, talentów, preferencji i osobistych motywacji. Uzyskasz pogłębione, bogate źródła informacji pomagające w zrozumieniu swoich pracowników na poziomie indywidualnym, jak również w ujęciu zespołowym, a co za tym idzie dostaniesz podpowiedź do świadomego wykorzystania ich potencjału w maksymalny sposób!

Wspólnie:

Ustalimy strategię Twojego biznesu

Zbudujemy silny zespół

Pokażę Ci jakich ludzi potrzebujesz do swojego zespołu

Jak budować zaangażowanie w Twoim zespole

Pamiętaj zbyt długie przebywanie w strefie komfortu powoduje DYSKOMFORT.

Elżbieta Knop informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij