fbpx

Biznes call

Jedyny, intensywny, kobiecy program wzrostu pewności siebie tylko dla kobiet, które są gotowe do działania, zmiany i mają w sobie chęć transformacji.

Nie musisz dzisiaj wiedzieć gdzie chcesz dojść i skąd idziesz, ale ważne jest abyś wiedziała, że chcesz więcej niż masz teraz. W biznesie, w pracy zawodowej.

Być może czujesz niepewność, lęk lub obawy. Coś wiesz, że jest w środku Ciebie, co Cię blokuje, ale nie wiesz co.

Dzięki spotkaniom poznasz te blokady i będziesz mogła je przetransformować we wspierające Cię myśli.

konsultacje_photo1

Dołącz do grupy, której celem jest wzrost automotywacji, praca z lękiem przed oceną i krytyką oraz wzrost poczucia sprawczości w Twoim życiu.

Pamiętaj, że to jak wygląda dzisiaj Twój biznes to tylko moment, w którym jesteś a nie bezzmienny stan, w której musisz tkwić! To właśnie TY a nie nikt inny dzisiaj ma możliwość podjęcia decyzji pomimo strachu i ruszenia do przodu z nową energią i wraz z moim wsparciem przy niewielkim nakładzie finansowym. 

Ta propozycja jest dla Ciebie jeśli..

Czujesz lęk i obawę o przyszłość swojego biznesu po aktualnym załamaniu?

Być może nie jest to najlepsze uczucie na świeci i bardzo mocno ograniczające Ciebie wewnętrznie, ale ja dzięki mojemu doświadczeniu w pracy z zespołami wiem jak dodać Ci pewności działań i patrzeć jasno w przyszłość Twoją i Twojego biznesu!

Nie wiesz czy ścieżka zawodowa, którą wybrałaś prowadzi Ciebie w dobrą stronę - stronę rozwoju?

Czasem zdarza się każdemu mieć mniejszy entuzjam czy gorszy dzień, ale jeśli niechęć do aktualnej aktywności zawodowej przedłuża się z dni na tygodnie a Ty nie wiesz już sama czy kierunek, który wybrałaś jest najlepszy dla Ciebie to dołącz do spotkań online aby nabrać nie tylko pewności i kierunku, ale także jasności kolejnych kroków aby dojść do celów, które są w Tobie!

Czujesz opór przed rozpoczęciem działań online i chcesz to wreszcie skutecznie zmienić!

Słyszałaś, że trzeba działać online, ale nie czujesz tego w swoim biznesie. W ciele chowa się lęk i opór, który paraliżuje Cię i skutecznie bojkotuje Twoje wszelkie aktywności i próby wyjścia z ofertą do klientów online? Nie czekaj na to aż będzie dobry moment, bo takich nie ma! Podejmij decyzje JUŻ dziś i zacznij czuć lekkość w swoich działaniach tak aby zaprosić do siebie i swojego biznesu nowych, szukających właśnie Twojej oferty klientów w sieci!

Jeśli, na któreś w powyższych pytań nie znasz odpowiedzi albo odpowiedź brzmi TAK to najlepszy moment żeby już DZIŚ dołączyć do programu!

Podejmowanie decyzji nie jest najprostszą i najprzyjemniejszą rzeczą w naszym życiu, ale celebracja sukcesów już tak. Jednak między jedną a drugą czynnością jest przestrzeń twojego wpływu i do tej przestrzeni i pracy nad jej poczuciem serdecznie Cię zapraszam.

Co zyskasz dzięki spotkaniom?

Spotykamy się 2 razy w miesiącu online. Łączymy się za pomocą narzędzia Zoom. 

 

W grupie będzie czas dla każdej z Was aby podjąć plan działania i rozłożyć problemy w Twoim biznesie na kroki do zmiany. Będzie to okazja do wejścia na kolejny poziom rozwoju osobistego i biznesowego. 

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku tylko dla uczestniczek żeby móc korzystać na bierząco z energii kobiecej grupy wsparcia w codziennych wyzwaniach.

W wersji VIP otrzymasz dostęp do konsultacji ze mną osobiście tak aby zwiększyć efekty pracy i Twoją satysfakcję z prowadzenia biznesu. 

Jak mogę dołączyć do BiznesCall?

Pakiet 1/płatność miesięczna

Dostęp 6 miesięczny do mastermind, które odbywać się będą online raz na dwa tygodnie – 2 spotkania w miesiącu. 

zł199

Pakiet 2/płatność jednorazowa

Dostęp 6 miesięczny do mastermind, które odbywać się będą online raz na dwa tygodnie – 2 spotkania w miesiącu. 

Przy płatności jednorazowej oszczędzasz 201 zł 

zł999

Elżbieta Knop

Doświadczona ekspertka z zakresu komunikacji, sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Przedsiębiorca, Konsultant Biznesowy, Coach, Mentor. Od wielu lat, specjalizuje się w rozwoju osobistym oraz motywowaniu zespołów sprzedażowych, tak aby realizowały swoje cele. Prowadzi konsultacje indywidualne, mentoring oraz szkolenia. 

W ciągu ostatnich 9 lat zbudowała silny zespół, który pięciokrotnie zwiększył sprzedaż oraz zyski. Pracując z ludźmi, uczy zarządzania zespołem poprzez wspieranie mocnych stron oraz rozwijanie naturalnych talentów, zwracając uwagę na relacje. W swojej pracy przede wszystkim uważnie słucha klientów i reaguje    w odpowiednim momencie na ich potrzeby i oczekiwania jednocześnie trzymając się ustalonych celów. 
Motywuje i inspiruje do aktywnego działania. Jest akredytowanym trenerem metodologii Dr Merditha Belbina, który uważa, że wpływ na naszą efektywność oraz sukces ma nie tylko wykształcenie i umiejętności, ale również typ osobowości (a zatem preferowane role zespołowe i styl komunikacji). To świadoma samoocena jest głównym czynnikiem sukcesu!

Elżbieta Knop informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij