fbpx

oferta zakupu minikursu

90% moich klientów przyznaje, że mają czasem chwile zwątpienia.

POWIEM CI WIĘCEJ,                      JA TEŻ JE MIEWAM!

 

NIEZALEŻNIE OD TEGO, ILE ZARABIASZ,
CZY I GDZIE PRACUJESZ
LUB JAKIE STANOWISKO OBEJMUJESZ
TAKIE CHWILE DOPADAJĄ KAŻDEGO!

Pomogę Ci dodać pewności siebie, tak abyś budowała życie, odpowiedzialnie i świadomie oparte na swoich wartościach.

Czy myślałaś kiedyś o tym, że:​

Krytyka wyników Twojej pracy to krytyka Twojej osoby?

Bardzo chciałaś coś zrobić, zmienić czy odpuścić, ale obwiniałaś innych za brak działań i nadal stałaś w miejscu?

Brak Ci wiary we własne możliwości, kompetencje i wiedzę?

Nie nadajesz się do pewnych zadań? Nie odnajdujesz się w pewnych sytuacjach biznesowych?

Odczuwasz zwątpienie, wątpliwości i lęk przed ważnym spotkaniem, zebraniem lub wystąpieniem?

Czujesz paraliżujący strach i w głowie masz pełno niewspierających myśli przed ważnym zadaniem czy rozmową z przełożonym lub klientem?

Możesz to zmienić!​

Pokaże Ci jak żyć szczęśliwie, bez poczucia winy!

Korzyści z pracy z nagraniem:

Skupiasz się na swoich atutach, nie na brakach.

Dasz sobie prawo do wątpliwości,         i działasz pomimo nich.

Elżbieta Knop

Doświadczona ekspertka z zakresu komunikacji, sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Przedsiębiorca, Konsultant Biznesowy, Coach, Mentor. 

Od wielu lat, specjalizuje się w rozwoju osobistym oraz motywowaniu zespołów sprzedażowych, tak by realizowały swoje cele. Prowadzi konsultacje indywidualne, monitoring oraz szkolenia. Sprawnie pracuje z firmami, które posiadają już zespół lub z tymi, które chcą dopiero go zbudować.W ciągu ostatnich 9 lat zbudowała silny zespół, który pięciokrotnie zwiększył sprzedaż oraz zyski.

Pracując z ludźmi, uczy zarządzania zespołem poprzez wspieranie mocnych stron oraz rozwijanie naturalnych talentów.

Pomaga budować zespoły, zwracając szczególną uwagę na relacje. W swojej pracy przede wszystkim uważnie słucha klientów i reaguje w odpowiednim momencie na ich potrzeby i oczekiwania w zależności od ustalonych celów. Motywuje i inspiruje do aktywnego działania.Jest akredytowanym trenerem metodologii Dr Merditha Belbina, który uważa, że wpływ na efektywność zespołu ma nie tylko wykształcenie i umiejętności, ale również typ osobowości (a zatem preferowane role zespołowe i styl komunikacji). To świadoma samoocena jest główną przyczyną sukcesu! 

Buduj swoje życie odpowiedzialnie, świadomie i spełniaj swoje marzenia!

Poznaj opinię innych o mnie:

Bardzo gorąco polecam konsultacje online. Pomimo iż, prowadzimy pokrewne biznesy, moje wcześniejsze działania nie były tak efektywne. Bardzo ważne jest to, aby druga osoba spojrzała na to, co robisz, gdzie popełniasz błąd i co można zrobić lepiej. Ela zrobiła mi test Belbina, który uważam za kluczowy w prowadzeniu własnego biznesu. Pomogła mi opracować i uporządkować wizualnie moją markę, tak aby była spójna i piękna. Już po pierwszych zmianach zauważyłam ogromne zainteresowanie odbiorców, większy ruch i sprzedaż! Dziękuję 😘
Natalia Ziajka
Trener biznesu online, twórca kursów online
Pani Ela zmieniła moje podejście do wielu spraw, niemożliwe stało się możliwe. Nigdy nie sądziłam, że coach jest mi potrzebny, a nawet jeśli , nie zakładałam że będzie miał istotny wpływ na moje życie prywatne i zawodowe. Okazało się, że ta świetna kobieta umie słuchać i pomogła mi uporządkować bałagan w mojej gorącej głowie. Po sesjach z Panią Elą patrzę na życie inaczej, uśmiecham się i nareszcie wiem, że choć kierunek jest jeden, to ścieżek wiele.
BooDesign
Trener biznesu online, twórca kursów online
Zdecydowanie najlepszy trener z jakim pracowałem. Profesjonalna, zawsze doskonale przygotowana do pracy, a jednocześnie ciepła i bardzo empatyczna osoba. Dzięki pracy z Panią Elą podniosłem swoje kompetencje co pozwala mi rozwijać swoich podwładnych. Zainspirowała mnie do dalszego rozwoju w kierunku coachingu za co jestem jej bardzo wdzięczny. Życzyłbym sobie i wszystkim pracę z tak kompetentną osobą jaką jest Pani Ela!
Łukasz Stanek
Dyrektor ds. Dystrybucji i Logistyki Asten Group Sp. z o.o
Elżbieta Knop informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij