fbpx

OTO wyzwanie

Wspaniale,
że dołączyłaś do mojego wyzwania!

W podziękowaniu
mam dla Ciebie specjalną ofertę!

e-book
"Pewna siebie w życiu
i biznesie"
w specjalnej cenie!

Czego dowiesz się z e-booka i jakie korzyści da Ci praca z nim?

Jak podnieść swój poziom pewności siebie w kilku prostych krokach

Jak pewność siebie wpływa na Twoje życie osobiste i zawodowe

Jak eliminować przeszkody w drodze do pewności siebie

Skupisz się na rozwiązaniach, nie problemach

Dasz sobie prawo do wątpliwości i nauczysz się działać pomimo nich

Wypracujesz działania, które spowodują, że Twoja pewność siebie wzrośnie

90% moich klientów przyznaje, że mają czasem chwile zwątpienia..

POWIEM CI WIĘCEJ, JA TEŻ JE MIEWAM! NIEZALEŻNIE OD TEGO,
ILE ZARABIASZ, CZY I GDZIE PRACUJESZ LUB JAKIE STANOWISKO OBEJMUJESZ TAKIE CHWILE DOPADAJĄ KAŻDEGO!

Pomogę Ci dodać pewności,
tak abyś budowała życie,
odpowiedzialnie i świadomie
w oparciu o własne wartości!

Elżbieta Knop

Doświadczona ekspertka z zakresu komunikacji, sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Przedsiębiorca, Konsultant Biznesowy, Coach, Mentor. Od wielu lat, specjalizuje się w rozwoju osobistym oraz motywowaniu zespołów sprzedażowych, tak aby realizowały swoje cele. Prowadzi konsultacje indywidualne, mentoring oraz szkolenia. 

 

W ciągu ostatnich 9 lat zbudowała silny zespół, który pięciokrotnie zwiększył sprzedaż oraz zyski. Pracując z ludźmi, uczy zarządzania zespołem poprzez wspieranie mocnych stron oraz rozwijanie naturalnych talentów, zwracając uwagę na relacje. W swojej pracy przede wszystkim uważnie słucha klientów i reaguje    w odpowiednim momencie na ich potrzeby i oczekiwania jednocześnie trzymając się ustalonych celów. 

Motywuje i inspiruje do aktywnego działania. Jest akredytowanym trenerem metodologii Dr Merditha Belbina, który uważa, że wpływ na naszą efektywność oraz sukces ma nie tylko wykształcenie i umiejętności, ale również typ osobowości (a zatem preferowane role zespołowe i styl komunikacji). To świadoma samoocena jest głównym czynnikiem sukcesu!

Buduj swoje życie odpowiedzialnie, świadomie i spełniaj swoje marzenia!

Teraz w wyjątkowo niskiej cenie!
29 PLN

To koszt dobrej kawy z ciastkiem!

Zrób coś tylko dla siebie!

Pomyśl ile razy pod wpływem emocji
wydałaś trzy razy większe pieniądze
na sukienkę, której nigdy
nie założyłaś...

29 PLN
To nie wydatek, to INWESTYCJA!

Najlepsza, jaką możesz podjąć
bo w Siebie!

Poznaj opinię innych o mnie:

Pani Ela zmieniła moje podejście do wielu spraw, niemożliwe stało się możliwe. Nigdy nie sądziłam, że coach jest mi potrzebny, a nawet jeśli , nie zakładałam że będzie miał istotny wpływ na moje życie prywatne i zawodowe. Okazało się, że ta świetna kobieta umie słuchać i pomogła mi uporządkować bałagan w mojej gorącej głowie. Po sesjach z Panią Elą patrzę na życie inaczej, uśmiecham się i nareszcie wiem, że choć kierunek jest jeden, to ścieżek wiele.
BooDesign
Bardzo gorąco polecam konsultacje online. Pomimo iż, prowadzimy pokrewne biznesy, moje wcześniejsze działania nie były tak efektywne. Bardzo ważne jest to, aby druga osoba spojrzała na to, co robisz, gdzie popełniasz błąd i co można zrobić lepiej. Ela zrobiła mi test Belbina, który uważam za kluczowy w prowadzeniu własnego biznesu. Pomogła mi opracować i uporządkować wizualnie moją markę, tak aby była spójna i piękna. Już po pierwszych zmianach zauważyłam ogromne zainteresowanie odbiorców, większy ruch i sprzedaż! Dziękuję 😘
Natalia Ziajka
Trener biznesu online, twórca kursów online
Zdecydowanie najlepszy trener z jakim pracowałem. Profesjonalna, zawsze doskonale przygotowana do pracy, a jednocześnie ciepła i bardzo empatyczna osoba. Dzięki pracy z Panią Elą podniosłem swoje kompetencje co pozwala mi rozwijać swoich podwładnych. Zainspirowała mnie do dalszego rozwoju w kierunku coachingu za co jestem jej bardzo wdzięczny. Życzyłbym sobie i wszystkim pracę z tak kompetentną osobą jaką jest Pani Ela!
Łukasz Stanek
Dyrektor ds. Dystrybucji i Logistyki Asten Group Sp. z o.o
Elżbieta Knop informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij