fbpx

TEST Belbina

Odkryję przed Tobą elementy Twojej osobowości, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy!

Osobiście korzystam z Koncepcja Ról Zespołowych Belbina która pomaga w analizowaniu mocnych i słabych stron naszych zachowań.

Każdy z nas ma mocne strony: talenty z którymi się rodzi, zdobywa wiedzę i rozwija swoje umiejętności. W rzeczywistości badania pokazują, że ludzie, którzy wykorzystują swoje mocne strony, sześciokrotnie bardziej angażują się w ich rozwój. Mając ich świadomość możesz określić swoje kierunki rozwoju w drodze do sukcesu.

Każdy Raport Belbina to pogłębione, bogate źródła informacji pomagające w zrozumieniu samego siebie a co za tym idzie stanowi podpowiedź do świadomego wykorzystania włsanego potencjału w maksymalny sposób.

Analiza mocnych stron, wykorzystuj świadomie swój potencjał!

Dla mnie rozwój osobisty to podróż, jeżeli zdecydujesz się w nią wyruszyć to nigdy nie masz dość. Pojawia się ciągła potrzeba zajrzenia głębiej, zobaczenia więcej a przy tym doświadczasz niesamowitych przeżyć.

Kluczowe znaczenie ma samoświadomość. Świadomość swoich mocnych stron i talentów.

Koncepcja Ról Zespołowych Belbin pomaga w analizowaniu mocnych i słabych stron zachowań ludzi w miejscu pracy.

Oznacza to, że wszędzie tam, gdzie w organizacji są zaangażowani ludzie,
Belbin może zaoferować atrakcyjny język komunikacji, który zapewni
zespołom efektywniejszą współpracą z większym zrozumieniem.

Korzyści z testu:

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

pakiet standard

zł 399

Otrzymasz dostęp do testu, raport z wynikiem oraz godzinną konsultację ze mną w celu omówienia jego wyników i pracy z nimi dla rozwoju Twojego i Twojego biznesu. 

pakiet VIP

zł 569

Otrzymasz dostęp do testu, raport z wynikiem oraz godzinną konsultację ze mną w celu omówienia jego wyników i pracy z nimi dla rozwoju Twojego i Twojego biznesu. 

+ dostęp miesięczny do grupy mastermind, gdzie rozpoczniesz efektywną pracę nad swoją pewnością siebie, wyjściem do klientów ze swoją ofertą oraz przełamanie barier przed byciem aktywnym oraz samopromocją online.

Elżbieta Knop

 Doświadczona ekspertka z zakresu komunikacji, sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Przedsiębiorca, Konsultant Biznesowy, Coach, Mentor. Od wielu lat, specjalizuje się w rozwoju osobistym oraz motywowaniu zespołów sprzedażowych, tak aby realizowały swoje cele. Prowadzi konsultacje indywidualne, mentoring oraz szkolenia. 

W ciągu ostatnich 9 lat zbudowała silny zespół, który pięciokrotnie zwiększył sprzedaż oraz zyski. Pracując z ludźmi, uczy zarządzania zespołem poprzez wspieranie mocnych stron oraz rozwijanie naturalnych talentów, zwracając uwagę na relacje. W swojej pracy przede wszystkim uważnie słucha klientów i reaguje    w odpowiednim momencie na ich potrzeby i oczekiwania jednocześnie trzymając się ustalonych celów. 

Motywuje i inspiruje do aktywnego działania. Jest akredytowanym trenerem metodologii Dr Merditha Belbina, który uważa, że wpływ na naszą efektywność oraz sukces ma nie tylko wykształcenie i umiejętności, ale również typ osobowości (a zatem preferowane role zespołowe i styl komunikacji). To świadoma samoocena jest głównym czynnikiem sukcesu!

Elżbieta Knop informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij